MENU

SZAFY I GARDEROBY

Szafy i garderoby

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie zagospodarowania przestrzeni, projektu oraz wygodnej konfiguracji wnętrza szafy lub garderoby.

Przemyślane rozwiązania, jakie proponujemy sprawią, że w Twojej szafie wszystko będzie miało swoje miejsce. Dzięki indywidualnym realizacjom wszystkie potrzebne przedmioty znajdą się w zasięgu Twojej ręki.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom wszystkie przedmioty znajdą się w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Inspiracje

Nasze szafy i garderoby odpowiadają na potrzeby naszych Klientów zapewniając im łatwość utrzymania porządku oraz wszelką funkcjonalność użytkowania. Wygodny dostęp do wnętrza zapewnia system drzwi suwanych.

Ważne jest, aby cała przestrzeń była doskonale zaplanowana. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie stworzyć aranżację oraz możliwości, które będą dostosowane do indywidualnych wymogów oraz zaspokoją wszelkie potrzeby związane z przechowywaniem.

Realizacje

Szafy, które tworzymy, mogą stać się prawdziwą ozdobą pomieszczenia jak również mogą stanowić funkcjonalny dodatek wtapiający się w charakter Twojego domu.

Nasze garderoby pomieszczą duże, nieforemne przedmioty takie jak deska do prasowania, odkurzacz czy składana drabinka. Proponujemy systemy regałów i szuflad, które zapewnią łatwy dostęp oraz prostą segregację ubrań. Dzięki zamontowanym drążkom na odzież długą i krótką, ubrania wieszane w Twojej szafie nawet po długim okresie przechowywania nie będą wymagały prasowania. Zastosowany system koszy, organizerów na biżuterię sprawi, że z łatwością zachowasz ład oraz szybko odnajdziesz każdy drobiazg.

UMÓW SIĘ NA POMIAR